65044 Одеса, пр-т Шевченка, 1
Одеський національний політехнічний університет
Телефон: +38-048-722-19-92, +38-048-734-83-12
E-mail: opu@opu.ua

 
Новини

4 листопада 2016

Новини видавницької діяльності кафедри обліку, аналізу і аудиту

Результати наукових досліджень – в освітній процес!

31 жовтня 2016

Дякуємо директорам та педагогічним колективам шкіл за якісну підготовку наших першокурсників!

Ми настільки пишаємося нашими «наймолодшими», що із великим задоволенням висловлюємо щиру вдячність та надсилаємо офіційні листи подяки директорам шкіл, випускниками яких є студенти-першокурсники кафедри обліку, аналізу і аудиту =) Найближчим часом будуть визначені кращі студенти першого курсу за підсумками навчання у першому модулі семестру. Слідкуйте за новинами=)

31 жовтня 2016

Студенти та викладачі кафедри в Головному управлінні статистики в Одеській області!

З огляду на динамічний розвиток сьогодення майже всі галузі економіки потребують якісної статистичної інформації. Праця викладача, наукового працівника, студента, неминуче пов’язана із збиранням, обробкою і аналізом статистичних даних. Вивчення методів і оволодіння навичками обробки статистичної інформації має вагоме значення при підготовці фахівців в системі вищої економічної освіти. 25.10.2016 р. студенти та викладачі кафедри обліку, аналізу і аудиту ІБЕІТ ОНПУ зустрілися з провідними фахівцями Головного управління статистики в Одеській області на круглому столі на тему «Про статистичну інформацію, статистичні видання та оприлюднення даних на веб-сайті ГУС».

25 жовтня 2016

Підсумки 1-го туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Облік і аудит»

Підведені підсумки 1-го туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Облік і аудит» серед випускників кафедри обліку, аналізу і аудиту 2015/2016. На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт конкурсна комісія першого туру визнала кращими та рекомендувала до участі у другому турі Конкурсу, що проводиться на базі Житомирського державного технологічного університету (http://blog.ztu.edu.ua/2016/07/vseukrajinskyj-konkurs-dyplomnyh-robit-studentiv-vyschyh-navchalnyh-zakladiv-zi-spetsialnosti-oblik-opodatkuvannya/), наступні дипломні роботи:

17 жовтня 2016

Наукові успіхи кафедри обліку, аналізу і аудиту ОНПУ

Весь колектив кафедри щиро вітає і бажає подальших творчих успіхів, перемог і досягнень!

всі новини