Новини

22 березня 2018

Диплом I ступеня поповнив здобутки кафедри!

Робота магістрантки кафедри обліку, аналізу і аудиту Суховєєвої  А.С. (гр. ОФ-131) - одна з найкращих на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою», що відбувся 22.03.18 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця! 

21 березня 2018

З Днем Народження!

Весь колектив кафедри вітає прекрасну людину і чудову начальницю Лідію Олександрівну Волощук з Днем Народження! Бажаємо залишатися такою ж красивою і життєрадісною, шанованою і наполегливою, цілеспрямованою і процвітаючою, чарівною і успішною! Нехай в житті буде багато щасливих моментів, теплих зустрічей, приємних компліментів і сюрпризів!

6 березня 2018

Семінар-практикум на отримання сертифіката аудитора України

ТВ ВПГО «Союз аудиторів України» в Одеській області та КНЦ «Політех-Консалт» Одеського Національного Політехнічного Університету запрошує на семінар-практикум щодо якісної підготовки кандидатів до складання кваліфікаційного іспиту (І Етап) на отримання сертифіката аудитора України, за програмою, затвердженою Аудиторською палатою України. Заняття відбуватимуться за розкладом 10, 11, 16-18 березня 2018 року у 339 ауд. ГУКа ОНПУ.

11 лютого 2018

Старт безкоштовної навчальної програми KPMG

Провідна Міжнародна аудиторська компанія KPMG оголошує про старт безкоштовної навчальної програми: KPMG Foundation for Graduates Online 2018!

10 лютого 2018

Семінар удосконалення професійних знань аудиторів

З 12 по 15 лютого 2018 року Одеський національний політехнічний університет, КНЦ "Політех-Консалт" спільно з Аудиторською Палатою України, Союз аудиторів України проводять семінар постійного удосконалення професійних знань аудиторів за темою: «Актуальні питання застосування в аудиторській практиці Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг» (затверджено рішенням Аудиторської палати України від 29.01.2015 № 307/7).

всі новини
 
Сайт журналу ЕКОНОМІКА: реалії часу Сайт журналу «Інформатика та математичні методи в моделюванні»