Новини

21 вересня 2017

Вітаємо молодих вчених-економістів ОНПУ

Вітаємо команду молодих економістів Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ під керівництвом к.е.н., доц., доц. каф. обліку, аналізу і аудиту Башинську І.О. (к.е.н., доц. Дискіну А.А.; к.е.н. Задорожко Г.І.; к.е.н. Філіппова Ю.В. і аспірантку Богаченко М.В.) у перемозі у конкурсі наукових проектів молодих вчених.

11 вересня 2017

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції

З ранку в залі засідань ради ОНПУ (ДК «Політехнік») за ініціативою Державної установи «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва» та Одеського національного політехнічного університету та за підтримки Наукового порталу «Економіка: реалії часу» розпочалась XXII міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір».

1 вересня 2017

Ласкаво просимо до родини!

Кафедра Обліку, аналізу і аудиту вітає дорогих першокурсників, групу ОА-171 (куратор - Парьєва О.О.) і третій курс - групу ОА-153п (куратор - Ковальова О.М.) з початком довгого, але захоплюючого шляху в світ знань і науки!

30 червня 2017

Вітаємо доцента-первенця та кафедру обліку, аналізу і аудиту!

Вітаємо первенця! Вперше в ОНПУ вчене звання ДОЦЕНТА згідно нових вимог МОН присвоєно к.е.н., доценту кафедри обліку, аналізу і аудиту Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологий Башинській Ірині Олександрівні (наказ МОН України від 26.06.2017 № 936)! 

5 червня 2017

Талановиті студенти талановиті в усьому!

Висловлюємо величезну подяку всім учасникам та організаторам свята на честь дня ІБЕІТ!!! Особливо організаторам з колективу кафедри - директору ІБЕІТ Філипповій Світлані Валеріївні (професору кафедри обліку, аналізу та аудиту) та заступнику директора ІБЕІТ - Селівановій Наталії Миколаївні (доценту кафедри)

всі новини
 
Сайт журналу ЕКОНОМІКА: реалії часу Сайт журналу «Інформатика та математичні методи в моделюванні»