Новини

12 грудня 2017

Молоді вчені ІБЕІТ звітують Міністерству освіти та науки України

4 грудня 2017 року к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу й аудиту Башинська І.О. звітувала за результатами виконання проекту Молодих вчених на засіданні Вченої ради ОНПУ у присутності представника Міністерства освіти і науки України, головного спеціаліста відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах департаменту науково-технічного розвитку Вороненка Олександра Вікторовича.

12 грудня 2017

Готуємося до олімпіади! У боротьбі перемагає найсильніший!

У межах І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» відбувся чвертьфінал, півфінал і фінал студентського батлу з бухгалтерського обліку між студентами 3-5 курсів спеціальності «Облік і аудит» (групи ОА-151, ОА-152п, ОА-141 і ОА-131).

4 грудня 2017

Випускники кафедри обліку, аналізу і аудиту передають досвід першокурсникам

Кафедра обліку, аналізу і аудиту продовжує знайомити своїх першокурсників із практичними аспектами спеціальності «Облік і оподаткування» на базі підприємств і установ.

26 листопада 2017

ІПГ "Майстер" - давній партнер і постійна база практики студентів кафедри обліку, аналізу і аудиту

Продовжуючи реалізацію проекту знайомства студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з роботою передових підприємств Одеси, 24 листопада 2017 року наші першокурсники у межах курсу «Вступ до спеціальності» відвідали Компанію «ІПГ «MASTER».

24 листопада 2017

Студенти на передовому підприємстві - стратегічному партнері кафедри обліку, аналізу і аудиту

21 листопада 2017 року для кращих студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» та магістрів спеціальностей «Облік і оподаткування» й «Управління фінансово-економічною безпекою» було організовано екскурсію на ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель», який є стратегічним партнером кафедри обліку, аналізу і аудиту.

всі новини
 
Сайт журналу ЕКОНОМІКА: реалії часу Сайт журналу «Інформатика та математичні методи в моделюванні»