65044 Одеса, пр-т Шевченка, 1
Одеський національний політехнічний університет
Телефон: +38-048-722-19-92, +38-048-734-83-12
E-mail: opu@opu.ua

 
Новини

14 листопада 2017

Магістрантки «Управління ФЕБ» презентували проекти в Одеській міській раді

9 та 10 листопада 2017 року магістрантки кафедри обліку, аналізу і аудиту освітньої програми «Управління фінансово-економічною безпекою» представили кафедру та свої ідеї на конкурсі «Найкращий інноваційний проект», ініційованому Одеською міською радою. 

2 листопада 2017

Новітні технології при підготовці фахівців спеціальності "Облік і оподаткування"

Вперше, запроваджений кафедрою «Обліку, аналізу і аудиту» з 1 вересня 2017р., пілотний проект щодо підготовки, в рамках спеціальності «Облік і оподаткування», фахівців з обліку, контролю і оподаткування у готельно-ресторанному бізнесі з використанням мультифункціональної автоматизованої системи управління «R-KEEPER», продовжує свою роботу. Студенти опановують новітні технології обліку, контролю і оподаткування на підприємствах даної сфери діяльності і готуються до сертифікації, що надасть можливість працевлаштування паралельно з навчанням в ОНПУ.

1 листопада 2017

Семінар в Одеському міському центрі зайнятості

 З 2007 кафедра обліку, аналізу і аудиту почала співпрацю з Одеським обласним центром зайнятості і до  теперішнього часу плідно співпрацює с його підрозділами. Співпраця протягом вже 14 років відбувається завдяки зусиллям директора ІБЕІТ д.е.н.  професора Філипповій С.В. і зав. лабораторією кафедри Шумлянському Ю.В.

27 жовтня 2017

Вручено перший диплом доцента за новими вимогами

24.10.17 на засіданні Вченої Ради ОНПУ ректор проф. Оборський Г.О. вручив диплом доцента доц. кафедри обліку, аналізу і аудиту, к.е.н. Башинській І.О. Ректор щиро привітав та відзначив важливість і вагомість отриманого за новими вимогами документа, який підтверджує високі професійні досягнення в науковій та педагогічній діяльності та відповідність сучасним вимогам міжнародної академічної спільноти.

20 жовтня 2017

Кафедра ОАА - на круглому столі в проекті за програмою розвитку ООН

Кафедра ОАА - на круглому столі в проекті Агенції розвитку Австрії за програмою розвитку ООН щодо проблем сталого розвитку сільських теріторій Чернівецької та Одеської областей

всі новини