65044 Одеса, пр-т Шевченка, 1
Одеський національний політехнічний університет
Телефон: +38-048-722-19-92, +38-048-734-83-12
E-mail: opu@opu.ua

 
Новини

30 грудня 2017

Всеукраїнське визнання якості дипломних робіт кафедри ОАА

За підсумками Всеукраїнського конкурсу дипломних  робіт студентів зі спеціальності «Облік і оподаткування» 3 роботи студентів кафедри ОАА ОНПУ отримали дипломи переможців….і це 10% дипломованих робіт серед всіх внз України, що приймали участь у цьогорічному конкурсі! Вітаємо Суховеєву Настю та її керівника доцента Черкасову Світлану Олександрівну (диплом ІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт бакалаврів), Каплун Ганну та її керівника доцента Кірсанову Вікторію Василівну (диплом ІІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт бакалаврів), Амурову Олену та її керівника доцента Свінарьову Ганну Борисівну (диплом ІІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт магістрів)!!!

30 грудня 2017

Перемога магістрантів ФЕБ на конкурсі Одеської міської ради

У конкурсі «Кращий інноваційний проект» Одеської міської ради 2 призових місця з 9-ти призових місць конкурсу, отримали проекти  магістрантів кафедри, що навчаються за освітньою програмою «Управління фінансово-економічною безпекою»! Вітаємо керівника – доцента кафедри Башинську Ірину Олександрівну та студентів Суховєєву Настю (ІІ місце у номінації «Краща інноваційна ідея») та Валянську Альону (ІІІ місце у номінації «Успішний старт інноваційного проекту»)! В привітаннях з побажаннями подальших успіхів у реалізації проектів до нас приєднується Ректор та Вчена рада ОНПУ!

29 грудня 2017

Черговий семінар в Одеському міському центрі зайнятості

Кафедра обліку, аналізу і аудиту продовжує співробітництво з Одеським міським центром зайнятості.

28 грудня 2017

Підсумки конкурсу студентських наукових робіт

Підведення підсумків першого внутрішньовузівського туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2017/2018 н.р.

28 грудня 2017

З Днем Народження, люба Світлана Валеріївна!

Весь колектив кафедри щиро вітає нашу любу Світлану Валеріївну Філіпову – засновника кафедри обліку, аналізу і аудиту, беззмінного наукового керівника та ідейного натхненника, директора ІБЕІТ, д.е.н., професора – з Днем народження!

всі новини