65044 Одеса, пр-т Шевченка, 1
Одеський національний політехнічний університет
Телефон: +38-048-722-19-92, +38-048-734-83-12
E-mail: opu@opu.ua

 
Новини

11 лютого 2018

Старт безкоштовної навчальної програми KPMG

Провідна Міжнародна аудиторська компанія KPMG оголошує про старт безкоштовної навчальної програми: KPMG Foundation for Graduates Online 2018!

10 лютого 2018

Семінар удосконалення професійних знань аудиторів

З 12 по 15 лютого 2018 року Одеський національний політехнічний університет, КНЦ "Політех-Консалт" спільно з Аудиторською Палатою України, Союз аудиторів України проводять семінар постійного удосконалення професійних знань аудиторів за темою: «Актуальні питання застосування в аудиторській практиці Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг» (затверджено рішенням Аудиторської палати України від 29.01.2015 № 307/7).

4 лютого 2018

Кафедра ОАА продовжує співробітництво з Одеським центром зайнятості

За підтримки директора ІБЕІТ д.е.н., проф. Філиппової С.В. така форма співробітництва кафедри з Одеським міським центром зайнятості набула регулярного характеру. Отже, в лютому пропонуємо наступну сесію семінарів.

30 грудня 2017

Всеукраїнське визнання якості дипломних робіт кафедри ОАА

За підсумками Всеукраїнського конкурсу дипломних  робіт студентів зі спеціальності «Облік і оподаткування» 3 роботи студентів кафедри ОАА ОНПУ отримали дипломи переможців….і це 10% дипломованих робіт серед всіх внз України, що приймали участь у цьогорічному конкурсі! Вітаємо Суховеєву Настю та її керівника доцента Черкасову Світлану Олександрівну (диплом ІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт бакалаврів), Каплун Ганну та її керівника доцента Кірсанову Вікторію Василівну (диплом ІІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт бакалаврів), Амурову Олену та її керівника доцента Свінарьову Ганну Борисівну (диплом ІІІ ступеня у конкурсі дипломних робіт магістрів)!!!

30 грудня 2017

Перемога магістрантів ФЕБ на конкурсі Одеської міської ради

У конкурсі «Кращий інноваційний проект» Одеської міської ради 2 призових місця з 9-ти призових місць конкурсу, отримали проекти  магістрантів кафедри, що навчаються за освітньою програмою «Управління фінансово-економічною безпекою»! Вітаємо керівника – доцента кафедри Башинську Ірину Олександрівну та студентів Суховєєву Настю (ІІ місце у номінації «Краща інноваційна ідея») та Валянську Альону (ІІІ місце у номінації «Успішний старт інноваційного проекту»)! В привітаннях з побажаннями подальших успіхів у реалізації проектів до нас приєднується Ректор та Вчена рада ОНПУ!

всі новини