65044 Одеса, пр-т Шевченка, 1
Одеський національний політехнічний університет
Телефон: +38-048-722-19-92, +38-048-734-83-12
E-mail: opu@opu.ua

 
Новини

16 жовтня 2017

Студентський інноваційний хаб «Е-INNOVATION»

Кафедра МЗЕІД ініціювала створення студентського інноваційного хаба - «Е-INNOVATION», аналогів якого в Україні на сьогоднішній день не існує !!! Основною метою інноваційного хаба є підтримка студентів і викладачів в прагненні всебічного розвитку, перш за все в професійній сфері. Перед студентами відкривається багатогранна палітра можливостей, починаючи з вдосконалення самоменеджменту та закінчуючи працевлаштуванням за фахом. Сьогодні функції хаба вже реалізуються за допомогою віртуального простору, а в подальшому хаб буде розміщуватися в одному із спеціально виділених приміщень ОНПУ. Інноваційний хаб - це центр отримання нових знань, формування креативних ідей в результаті зустрічей і спілкування з бізнесменами і вченими, бізнес-тренерами і професіоналами в різних сферах економічної діяльності.

4 липня 2017

Перший етап навчального проекту «Brilliant Robotics»

Перший етап навчального проекту «Brilliant Robotics», реалізований на кафедрі МЗЕІД за підтримки КНЦ «Політех-Консалт» ОНПУ і НДЦ «Телекомунікації без кордонів», завершився першим випуском слухачів з базового курсу «Основи Робототехники». Вітаємо хлопців з успішним закінченням навчання та отриманням сертифікатів!

8 травня 2017

Студентська Маївка ОНПУ - 2017

6-7 травня на базі студентського оздоровчо-спортивного табору «Чайка» Одеського національного політехнічного університету відбувся студентський мультифестиваль «Студентська Маївка - 2017», який був заснований з ініціативи профспілкового комітету студентів ОНПУ та за підтримки Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

28 квітня 2017

Вітаємо учасника Олімпіади!

27-28 квітня 2017 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» На цій Олімпіаді кафедру Менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності представляла студентка групи ОК-121м - Сапрон Наталя. Кафедра МЗЕІД вітає студентку 5-го курсу спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» Сапрон Наталію Олександрівну (ОК-121м) з перемогою в номінації «За інноваційність»

26 квітня 2017

Вітаємо лауреата конкурсу "Голос Політеху - 2017"!

Студент кафедри МЗЕІД отримав Диплом лауреата II ступеня за високу виконавчу майстерність на 2 традиційному конкурсі "Голос Політеху - 2017" Пишаємося нашим Миколою Єгоровим (ОВ-132)!

всі новини